درباره ما

گروه فنی و مهندسی واچار با پشتوانه حدود یک دهه مدیران خود در حوضه آبیاری و با در اختیار داشتن چند تن از مهندسین رشته مهندسی آب دانشگاه تهران، تاسیس گردیده است. رسالت ما با توجه به بحران آب کشور، افزایش بهره‌وری تولیدات کشاورزی و محصولات باغی از طریق ورود تکنولوژی‌های روز حوزه آبیاری است.

هدر رفت آب شیرین در شیوه‌های سنتی آبیاری بر هیچ کس پوشیده نیست و این مهم زمانی بحرانی می‌گردد که کمبود آب شیرین در اغلب کشورهای جهان مشهود است. لذا مصمم شدیم تا شیوه‌های آبیاری را به کشاورزان و باغداران آموزش دهیم و طراحی و پیاده سازی آن را نیز بر عهده بگیریم.

لذا با تشکیل گروهی متشکل از کارشناسان سه حوزه تامین تجهیزات، طراحی و مهندسی و نصب و پیاده سازی سیستم‌های نوین آبیاری، همچنین طراحی و ساخت گلخانه‌های مدرن، برآن شدیم تا رسالت خود را به نحو شایسته به‌انجام رسانیم.

وظیفه تامین تجهیزات آبیاری اعم از لوله و اتصالات مورد نیاز بر عهده شرکت بازرگانی واچار ایرانیان می‌باشد. در واحد فنی و مهندسی نیز مهندسین دانش آموخته دانشگاه تهران وظیفه ارزیابی و طراحی سامانه‌های آبیاری را بر عهده دارند. نصب و پیاده سازی نیز با شیوه‌های متفاوت و جدیدی توسط تیم حرفه‌ای نصاب انجام می‌گردد. این گروه پیشنهاداتی برای تعامل با کشاورزان و باغداران محترم دارد که در نوع خود بی نظیر است. لذا خواهشمند است برای آگاهی از شرایط و تسهیلات مربوطه با ما تماس حاصل فرمایید.